This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Oleme uuendanud ettevõtte privaatsuspoliitikat. Sellega tutvumiseksklikkige siin.

Võtke Herbalife’iga ühendust

Kui vajate vastuseid või toetust, mida te väärite, on see alati käe ulatuses. Selleks, et saada ühendust Herbalife’iga:

Võtke ühendust Herbalife’i sõltumatu Distribuutoriga
Ükskõik, kas teil on küsimusi toodete või huvi Herbalife’i ärivõimaluse kohta, rääkige oma kohaliku Herbalife’i Distribuutoriga. Distribuutor vastab teie küsimustele ja annab asjatundlikku teavet, mida vajate. Võtke lihtsalt toru ja helistage talle.

Helistage Herbalife’i
Helistage meile numbril 800 0371 110. Me vastame kõnedele esmaspäevast reedeni 10.00 kuni 18.00.

Kirjutage Herbalife’ile
Herbalife Latvia
Riga Sales Centre, c/o Filuet Baltica Ltd
Piedrujas 7a, Riga, LV- 1073, Latvia

E-post ... ja miks me seda ei eelista.
Teie rahulolu on Herbalife’i jaoks kõige olulisem ja seega tahame me olla kindlad, et saate täpsed ja personaalsed vastused. E-posti vastused võivad tihti olla lühikesed, ebarahuldavad või ebapiisavad. Seetõttu valime me keskendumise sisukale klienditeenindusele, eelistatavalt läbi isikliku suhtluse Herbalife’i peakontoriga või teie kohaliku Herbalife’i Distribuutoriga.

Olete huvitatud Herbalife’ist ja tahate rohkem teada saada?
Herbalife pakub kõigile võimalust elada tervislikumat ja aktiivsemat elu. Selleks, et rohkem teada saada, võtke palun meiega ühendust, et saaksime teid ühendada kohaliku Distribuutoriga.

Herbalife’i sõltumatud Distribuutorid vastavad teie küsimustele, tutvustavad teile Herbalife’i lähemalt ja loovad just teile sobiva elustiilikava.


Ükskõik, kas teie eesmärgiks on kaalu reguleerimine, tervislikum elustiil või energiataseme tõstmine, teie isiklik Herbalife’i Distribuutor loob just teile sobiva programmi. Nad on valmis vastama mis tahes küsimustele ning aitavad teil leida motivatsiooni ja julgustust ning tähistavad koos teiega teie edu.

Selleks, et avastada Herbalife’i tooted, mis sobivad just teile ja uurida lähemalt selle ainulaadse võimaluse kohta, saatke meile oma andmeid nii, et Herbalife’i Distribuutor saaks teiega ühendust võtta.


Teeni ge suuremat sissetulekut Herbalife’i sõltumatu Distribuutorina


et-EE | 18.06.2018 8:36:12 | NAMP2HLASPX01