Tervisliku elustiili klubi *

Enamus juhtudel pole inimestel, kes otsustavad hakata kaalu langetama, kellegi poole pöörduda, nõu pidada ega tuge saada. Klubis kohtub toitumiskonsultant teiega iga päev, optimeerib ja muudab toitumiskava personaalselt teile sobivaks, viib läbi kõik vajalikud mõõtmised, toetab ja motiveerib teid pidevalt.

Konsultant viib teid pidevalt kurssi tasakaalustatud toitumise põhimõtetega ja esmajärjekorras tasakaalustatud hommikusöögi põhimõtetega. Tasakaalustatud hommikusöök pakub organismile kõiki vajalikke toitaineid parimate tulemuste saavutamiseks. Hommikusöök on kõige olulisem toidukord ja sellest sõltub kaalukontrollimine ja enesetunne kogu päeva vältel. Päev-päevalt viib konsultant läbi teie organismi parameetrite mõõtmisi ja jälgib nende muutumise dünaamikat, et liigsete kilode kaotamise protsess oleks teie jaoks mugav ja ohutu.

Figuuri on tunduvalt meeldivam jälgida soojas ja sõbralikus atmosfääris!

Hommikuklubis võite leida sõpru, saada rõõmsa tuju kogu päevaks ja lisaks ka kauni figuuri!
Saada üksi hakkama või langetada kaalu koos teistega?
5 edu komponenti:
  1. Теmaatilised kohtumised tasakaalustatud toitumise põhimõtete teemal Klubi või Toetusgrupi raames. Kohtumiste regulaarsus hoolitseb uute toitumisharjumuste väljakujunemise eest, et tagada pikaajaline, kestev tulemus. **
  2. Töö grupis. Iga osaleja tulemused stimuleerivad kõiki teisi.
  3. Tasakaalustatud toitumise tooted varustavad organismi vajalike toitainetega. Teadusel põhinevad spetsiaalsed toitumistooted – mõistlik lisand igapäevasele menüüle.
  4. Toitumiskonsultant on teie jaoks alati saadaval ja tema peamiseks eesmärgiks on teie tulemus. Ta töötab välja personaalse toitumiskava, võtab arvesse teie organismi eripära, motiveerib ja innustab teid.
  5. Kliendi külastamine tema kodus aitab koostada ostunimekirja poes käimiseks ja ühendab kogu pere tasakaalustatud toitumise suunas.
Selleks, et leida Tervisliku elustiili klubi teie linnas, täitke taotlusvorm ja teiega võtab ühendust konsultant, kes vastab kõigile teie küsimustele.
Täitke vorm
* Vastavalt Herbalife Nutrition Sõltumatute Partnerite käitumiseeskirjadele on Tervisliku elustiili klubid kogukonnad, mis ühendavad inimeste gruppe, kes on huvitatud tasakaalustatud toitumise küsimustest. Need ei ole poed ega jaemüügikohad, restoranid ega kaasaostmiseks mõeldud toidukohad. Herbalife Nutrition toodete jaemüügiga on keelatud Klubis tegeleda.
** Mis tahes kaalureguleerimist puudutavad väited on seotud Herbalife Nutrition kaalureguleerimisprogrammiga, mis muuhulgas hõlmab tasakaalustatud toitumist, regulaarset füüsilist aktiivsust, igapäevast vajaliku vedelikukoguse tarbimist, vajaduse korral toidulisandite tarbimist ja piisavat puhkust. Kõik tulemused on individuaalsed ja võivad erineda.
Kui te olete häälestunud muutusteks ja tahate olla aktiivne ning energiline, on teil tarvis selget kava. Toitumiskava ja treeningkava. Siin tuleb teile appi Herbalife Nutrition aktiivse elustiili grupp.

See ei ole lihtsalt sarnaselt mõtlevate inimeste grupp, kes on alati valmis teid toetama ja innustama, vaid ka pidev areng, kasulik teave Herbalife Nutrition ekspertidelt ja regulaarsed füüsilised harjutused.

Kuidas kulgevad fitness-kohtumised Aktiivse elustiili grupis?

Need on grupikohtumised, mis kuuluvad Tervisliku elustiili klubi abonemendi programmi raamesse. Seal arvestatakse teie personaalse ettevalmistustasemega.*
Soovituslik on enne toitumisrežiimi muutmist, füüsilise tegevuse või kaalukorrigeerimisprotsessiga alustamist pidada nõu arstiga.Need on treeningud, mida võib kaasa teha endale sobivas rütmis, valides ise aja puhkuseks.

Harjutused leiavad sageli aset värskes õhus: pargis, metsas või väljakul. Need on sõbralikud kohtumised sarnaselt mõtlevate inimeste ringis, keda ühendavad ühised eesmärgid.

Selleks, et ühineda Aktiivse elustiili grupiga teie linnas täitke taotlus
Täitke taotlus