Kvaliteedikontroll

Kõik ettevõtte Herbalife tooted toodetakse ranges kooskõlas kehtestatud kvaliteedistandarditega.

Herbalife toodete tootmine vastab rahvusvaheliste tootmistavade, sealhulgas GMP (Good Manufacturing Practice), nõudmistele, mis kujutavad endast rahvusvahelist normatiivide ja eeskirjade süsteemi ravimite, bioloogiliselt aktiivsete lisandite, meditsiiniseadmete ja toiduainete tootmiseks, samuti toidutoodete ohutuse kvaliteedijuhtimise süsteemi „Riskianalüüs kriitilistes kontrollpunktides“ (HACCP) nõudmistele.

Süsteem HACCP on dokumentide, tootmisprotsesside ja ressursside organisatsioonilise struktuuri kompleks, mis on vajalik kontseptsiooni realiseerimiseks, mis näeb ette olulisel määral toodangu ohutust mõjutavate faktorite süstemaatilist tuvastamist, hindamist ja juhtimist. EL-is, USA-s, Kanadas, Austraalias ja teistes arenenud riikides on HACCP süsteem kohustuslik kogu toiduainetööstusele ja sellega võrdsustatavatele ettevõtetele. 2013. aasta juulist muutus HACCP kohustuslikuks süsteemiks toiduainete tootmisel Venemaal, Kasahstanis ja Valgevenes. Herbalifei kvaliteeditagamise osakond kindustab toodangu vastavuse kõrgetele kvaliteedistandarditele ja ohutusnõuetele vastavalt rahvusvahelistele tootmise organiseerimise ja kvaliteedikontrolli eeskirjadele.

Ettevõte Herbalife tegutseb täielikus vastavuses nende riikide seadusandlusega, kus meie tooteid levitatakse. Litsentseerimisosakond tagab kontrolli toodangu vastavuse üle vajalikele regulatiivsetele nõuetele ning teostab toodangu vastavuse kinnitamist riikliku registreerimise, deklareerimise ja sertifitseerimise vormis (näidetega saate tutvuda lingi kaudu). Riikliku registreerimise käigus teeb litsentseerimisosakond koostööd riigivõimu täitevametitega, sealhulgas riikliku tarbijakaitseametiga (Роспотребнадзор), ekspertorganisatsioonidega: FGBUN-i toitumise ja biotehnoloogia föderaalne uurimiskeskus (Venemaa Meditsiiniteaduste Akadeemia (RAMN) toitumisinstituut) ja FBGUZ-i föderaalse hügieeni- ja epidemioloogiakeskusega Rospotrebnadzor, samuti akrediteeritud katselaboritega.

Praegu on ettevõte aktiivne osaline arvukates tootmis-, kaubandus- ja ühiskondlikes organisatsioonides, rahvusvahelise dieettoodete ja toiduainete tootjate liitude ühenduse (IADSA) asutaja, ülemaailmse otsemüügiassotsiatsiooni liige. 1998. aastast on Herbalife Venemaa otsemüügiassotsiatsiooni vanemliige, aktiivne CRO (bioloogiliselt aktiivsete toidulisandite tootjate liit) ja assotsiatsiooni AEG (Euroopa äriassotsiatsioon) liige ning 2010. aastast riikliku dietoloogide ja toiduteadlaste assotsiatsiooni (NADN, Venemaa) liige.