Küpsiste poliitika

Mis on küpsised?

Küpsised, pikslid ja muud jälgimistehnoloogiad (üheskoos „küpsised“) on ainult tekstist koosnev andmerida, mille veebisait edastab teie arvuti kõvakettal asuvale veebilehitseja küpsisefailile ja mis võimaldab saidil teid ära tunda. Küpsised aitavad saidil kohandada sisu nii, et see vastaks kiiremini teie peamistele huvidele. Mõned küpsised võimaldavad meil oma saitidel kasutajate seansse taastada ja taasesitada. Peaaegu kõik suured saidid kasutavad küpsiseid.

Tavaliselt sisaldab küpsis selle domeeni nime, kust see pärineb, küpsise „kestust“ ja väärtust, mis on peaaegu alati juhuslikult genereeritud kordumatu number.


Miks me küpsiseid kasutame?

Herbalife kasutab küpsiseid statistilise teabe kogumiseks, saidi toimivuse mõõtmiseks, teie eelistuste meeldejätmiseks, meie reklaamsisu isikupärastamiseks (sh profiilimiseks) ning suhtlusvõrgustikega suhtlemise võimaldamiseks. Saitide kaudu võivad küpsiseid kasutada ka kolmandad osapooled, hõlbustamaks ülalnimetatud eesmärkide saavutamist või siis oma eesmärkidel, nagu tabelis näidatud. Kasutame alltoodud tüüpi küpsiseid.


Kuidas lubada ja keelata küpsiseid?

Oleme avaldanud küpsiste eelistuste keskuse, mis võimaldab teil lubada või keelata küpsised meie Saitidel. Küpsiste eelistuste keskusele pääsete ligi siit: Pirmenybių centras

Lisateavet leiate veebisaidilt www.youronlinechoices.eu/ee/

Lisaks on teil võimalik lubada või keelata küpsiseid, muutes oma brauseri seadistusi. Ent kui teatud küpsised on deaktiveeritud, ei pruugi olla võimalik kõikide saidi funktsioonide kasutamine. Kui soovite saada hoiatust enne küpsise salvestamist teie kõvakettale, järgige allpool toodud juhiseid:


Küpsiste kustutamine

Te saate vaevatult eemaldada igasugused küpsised, mis on installitud teie brauseri küpsiste kausta. Näiteks Microsoft Windows Exploreri kasutamisel:

Avage Windows Explorer.

Vajutage nupule „Otsing“ (Search) peamenüüs.

Valige „Kaustad ja failid“ (Folders and Files) alt otsingurealt „cookie“.

Valige „Minu arvuti“ (My computer) aknas „Otsi“ (Look in).

Vajutage „Alusta otsingut“ (Search Now).

Tehke topeltklõps leitud kaustadel.

“Valige“ ükskõik milline küpsisefail.

Vajutage klaviatuuril nupule „Kustuta“ (Delete).

Kui te kasutate Microsoft Windows Explorerit, siis peate valima „cookies“ jaotuses „Abi“ (Help), et saada infot, kust oma küpsiste kausta otsida.