Tervisliku elustiili konsultant

Toitumisnõustaja
aitab teil tasuta

tootevaliku üle otsustada,
kiiresti tellimuse vormistada ja seda allahindlusega
samuti individuaalset toitumisprogrammi järgida teel teie eesmärgini
Leidke oma konsultant * täpsustage üksikasju konsultandiga
Meid usaldab üle 200 000 kliendi! **
**Herbalifei sõltumatute partnerite koguarv venekeelses piirkonnas 2022. aasta aprilli seisuga

Kolmel viisil leidke toitumisnõustaja

Küsige sõpradelt
Kindlasti on teie sõprade ja tuttavate seas neid, kes on Herbalifeiga tuttavad ja on saavutanud isegi väljapaistva tulemuse.

Herbalifei toitumisnõustaja leiate peaaegu igast piirkonnast ja igast linnast, seega on tõenäoline, et teate kedagi, kes teda teab. Ja saab jagada oma ausat tagasisidet!
Jätke teade
Teie aja säästmiseks oleme koostanud lihtsa küsimustiku, mille saate veebis otse saidil täita.

Kohe pärast ära saatmist läheb see sobivale toitumisnõustajale, misjärel võtab ta teiega esimesel võimalusel ühendust!

Teine võimalus

Teine võimalus

Kuidas toimub töötamine personaalse toitumisnõustajaga

1. samm 4-st
Tasuta tutvustav veebikohtumine või vastavalt teie soovile tervisliku elustiili klubi külastus. Punkti A ja soovitud tulemuste (punkt B) määramine
2. samm 4-st
Individuaalse toitumisprogrammi koostamine, koolitus ja muud soovitused vastavalt teie soovile. Tutvumine Herbalifei toodetega
3. samm 4-st
Ringkonda sisseelamine toitumisalase distsipliini kujundamiseks ja individuaalse programmi rakendamiseks: salenemismaratonidel osalemine (individuaalselt või grupis), tervisliku elustiili klubide külastamine jne.
4. samm 4-st
Personaalse konsultandi igapäevane tugi ja soovitused teie teel tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi poole!

Miks konsultandi tugi – see on väga mugav

Teie tugi
on alati käepärast!

Konsultandiga töötamiseks EI pea eraldama spetsiaalset aega! Ühenduse hoidmise, küsimustele kiiresti vastuste saamise, samuti kasulike meeldetuletuste ja soovituste osas aitab teid spetsiaalne mobiilirakendus Herbalife Assistant!

Seal saate oma konsultandiga nelja silma all suhelda ja lahendada kõik probleemid, kui need tekivad.

icon
Tervisliku elustiili klubid

Tervisliku elustiili klubid — parim koht tootega tutvumiseks! Klubide mitmete eksisteerimise aastate jooksul on meie klientidele lõputult meeldinud siia koguneda tasakaalustatud hommikusöögile, koos sportida ja kokata Herbalifei kokaraamatutest pärit tippkokkade retseptide järgi!

icon
Salenemismaraton

Veebimaratonid on kõigile kättesaadavad, kus iganes te ka ei viibiks! Unikaalne formaat, mis sobib ideaalselt kaalu tasakaalustamiseks, lihasmassi kasvatamiseks või õige toitumisega sportliku vormi hoidmiseks.

Tänu grupidünaamikale, sarnaselt mõtlevate inimeste toetusele ja isikupärastatud soovitustele teie programmi jaoks, võivad maratonid samuti olla suurepäraseks alternatiiviks tervisliku elustiili klubile, kui te äkki ei leia sellist seda lähedusest!

icon
Kulinaaria-, ilu- ja muud meistriklassid

Kulinaaria-, ilu- ja muud meistriklassid. Tervisliku elustiili klubide veebipõhistes töötubades ja kohtumistel räägivad oma valdkonna juhtivad spetsialistid teile, kuidas oma toitumine uuele tasemele viia, nahahooldussüsteemi valida, ning puudutavad veel mitmeid muid aktuaalseid teemasid!

icon
* Kõik kaalujälgimist puudutavad väited viitavad Herbalifei kaalujälgimise programmile, mis hõlmab, kuid mitte ainult, tasakaalustatud toitumist, regulaarset treeningut, igapäevast vedeliku tarbimist, vajadusel toidulisandeid ja piisavat puhkust. Kõik tulemused on individuaalsed ja võivad erineda.

Kellele ja miks on vaja
Toitumisnõustajat

Neile, kes soovivad oma kehakaalu kiiresti ja parimal viisil tasakaalustada
Neile, kes soovivad alustada tervisliku eluviisiga lihtsalt, ilma müütide ja tarbetute piiranguteta!
Neile, kes soovivad elus paika panna igapäevast rutiini, toitumist, sporti ja puhkust, kuid napib toetust ja distsipliini
Neile, kes on tervisliku elustiili pooldajad olnud pikka aega ning soovivad uute eesmärkide poole sammudes uute ideede ja mõttekaaslastega suhtlemise läbi oma elu mitmekesistada
Ja kõigile neile, kes on ammu tahtnud oma elus midagi uut ja kasulikku proovida, kuid pole valmis maksma kallite konsultatsioonide ja kompleksdieetide eest. Tervisliku elustiili klubi – see ei ole kallis ega raske, tervisliku elustiili klubi – see on suurepärane! Proovige!

Vastake endale küsimusele

Mis muutuks teie elus, kui teil oleks isiklik tervisliku toitumise ja elustiili konsultant?
Lihtsalt proovige …
bg
Kas lubate meile juurdepääsu teie asukohale, et saaksime teile kaardil näidata lähimaid konsultante?