Meedia meist

Olge kursis üritustega
Toitumisekspert Alexander Martynchuk: tervislik eluviis ühendab endas tasakaalustatud toitumise ja õiged toitumisharjumused Toitumisekspert Alexander Martynchuk: tervislik eluviis ühendab endas tasakaalustatud toitumise ja õiged toitumisharjumused
4/5/2018

Toitumisekspert Alexander Martynchuk: tervislik eluviis ühendab endas tasakaalustatud toitumise ja õiged toitumisharjumused

Õiged toitumisharjumused võivad parandada elukvaliteeti ja aidata vältida terviseprobleeme. Kolmele lihtsale küsimusele vastates räägib Herbalife toitumisekspert Aleksander Martynchuk meile tervisliku ja tasakaalustatud toiduvaliku tähtsusest ning jagab peamisi ettepanekuid neile, kes soovivad kaalust alla võtta.
Fitnessekspert annab nõu: miks külmal ja kõledal talvel kõht kunagi täis ei saa ja kaal muudkui tõuseb? Fitnessekspert annab nõu: miks külmal ja kõledal talvel kõht kunagi täis ei saa ja kaal muudkui tõuseb?
3/6/2018

Fitnessekspert annab nõu: miks külmal ja kõledal talvel kõht kunagi täis ei saa ja kaal muudkui tõuseb?

Herbalife Nutrition fitnessiekspert Linda Patkovska räägib Naistekale kõige levinumatest kehakaalu tõusmise põhjustest talveperioodil ning jagab näpunäiteid, kuidas seda ennetada ja ennast rohkem motiveerida.