Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Valgupuuduse kõrvaldamiseks:

  Formula 1 valgukokteil . Võtmekomponent – kõrgkvaliteetne sojavalguisolaat – see on organismi iga raku asendamatu komponent. Valmistamisel vastavalt juhendile sisaldab üks kokteiliportsjon ka vähemalt 38% 25 vitamiini ja mineraali soovituslikust ööpäevasest tarbimisest. Koostises olev D-vitamiin aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele funktsioneerimisele, E-vitamiin, seleen ja tsink soodustavad rakkude kaitsmist oksüdatiivse stressi eest.

 • 2

  Veetasakaalu hoidmiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat , mis sisaldab 40% aloe vera lehtedest pärit mahla – see on maitsev jook vee tarbimise suurendamiseks, mis aitab päeva jooksul toetada veetasakaalu. Joogi koostises ei ole mingeid kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Tuju tõstmiseks päeva vältel:

  Taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast teest ja rohelisest teest koos malva õite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Hoolitsege mikrotoitainete optimaalse taseme eest:

  Formula 2 vitamiinide ja mineraalide kompleks – 24 vitamiini ja mineraali abil pakub see igakülgset tuge toitumisele. Kompleks on loodud toitumise rikastamiseks peamiste mikrotoitainetega; sisaldab ka A- ja C-vitamiini, mis aitavad toetada immuunsüsteemi normaalset talitlust.

 • 5

  Lisage toidule aminohapete kompleks:

  Niteworks – kompleks aminohapetest L-arginiin ja L-tsitrulliin ning vitamiinidest. L-аrginiini on laialdaselt uuritud selle kasulikkuse osas organismile, eriti lämmastikoksiidi eelastmena1 – see on gaas, mida organism ise toodab normaalse vereringe toetamiseks. Normaalne vereringe tagab kõigi eluprotsesside toimimise – alates hapniku transportimisest kuni immuunsüsteemi eduka talitluseni. C- ja E-vitamiin Niteworks’i koostises aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

 • 6

  Immuunsuse aktiveerimiseks ja mikrofloora toetamiseks:

  Immune Booster Immune Booster on toidulisand, mis on loodud kasutades koostisainet EpiCor® koos vitamiinide ja mineraalidega
  Immune Booster sisaldab rohkelt tsinki, seleeni, vitamiini C ja vitamiini D, mis toetavad immuunsüsteemi normaalset funktsioneerimist

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
1 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.
2 Gao L.P. 2005 An international Journal of Pharmaceutical Sciences. 60 (1) 62-65.