Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Piisava koguse valgu ja lisavitamiinide saamiseks:

  Formula 1 valgukokteil on ideaalne segu kõrgkvaliteetsest valgust, kiudainetest, vitamiinidest ja mineraalidest. Toote koostises on ka 25 vitamiini ja mineraali, nende seas seleen ja tsink, mis on vajalikud naiste organismi toetamiseks.

 • 2

  Veetasakaalu hoidmiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat , mis sisaldab 40% aloe vera lehtedest pärit mahla – see on maitsev jook vee tarbimise suurendamiseks, mis aitab päeva jooksul toetada veetasakaalu. Joogi koostises ei ole mingeid kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Tuju tõstmiseks:

  Taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast teest ja rohelisest teest koos malva õite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Optimaalses koguses mikrotoitainete saamiseks:

  Formula 2 vitamiinide ja mineraalide kompleks sisaldab tsinki, et toetada juuste, naha ja küünte normaalset seisukorda, vitamiini B6 väsimuse vähendamiseks ja vitamiini В12, mis aitab toetada normaalset energeetilist ainevahetust. Kompleks sisaldab rikkalikult kaltsiumi ja K-vitamiini, mis aitavad toetada luude normaalset seisundit, rauda, mis soodustab normaalset punaste vererakkude ja hemoglobiini loomet ning foolhapet, mis samuti soodustab normaalset vereloomet.

 • 5

  Toetage soolestiku tööd:

  Kaera-õuna kiudained . Peamine, mida soolestiku mikroobid vajavad, on kiudained, mida soovitatakse tarbida 25 g ööpäevas*. 1 portsjon Kaera-õuna kiudaineid sisaldab 5 g toidukiude, mis aitab toetada nende soovituslikku ööpäevast tarbimise normi.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
1 Kasutage Formula 2 vitamiinide ja mineraalide kompleksi koos Formula 1 valgukokteiliga.
2 Gao L.P. 2005 An international Journal of Pharmaceutical Sciences

* EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA).EFSA Journal 2010; 8(3):1462.-
** 2 tabletti päevas hoolitsevad ööpäevase vitamiinide vajaduse eest: А-vitamiin – 100%, C- 100%, E,- 73%.