Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Organismi toetamiseks makro- ja mikrotoitainetega

  Formula 1 valgukokteil on ideaalne segu kõrgkvaliteetsest valgust, kiudainetest, vitamiinidest ja mineraalidest. 1 portsjon Formula 1 valgukokteili sisaldab 18 grammi valku¹, 25 vitamiini ja mineraali ning 4 g kiudaineid. Ei sisalda gluteeni ja sobib taimetoitlastele. Iga portsjon on samm tasakaalustatud toitumise poole kogu päeva jooksul!

 • 2

  Veetasakaalu säilitamiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat , mis sisaldab 40% aloe vera lehtede mahla, on maitsev jook vee tarbimise suurendamiseks, mis aitab hoida veetasakaalu kogu päeva jooksul. Joogi koostis ei sisalda kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Energia saamiseks:

  Klassikaline taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi – segu traditsioonilisest mustast ja rohelisest teest koos malva, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Taastumiseks peale treeningut:

  Herbalife 24 jõu taastamine on spetsiaalselt välja töötatud kasutamiseks peale treeningut: iga portsjon sisaldab 25 g valku (vadaku ja kaseiin), 18 g süsivesikuid, BCAA, L-glutamiini, 45% ööpäevasest soovituslikust raua tarbimise normist – kiireks taastumiseks ja lihasmassi kasvatamiseks.

 • 5

  Lisage aminohappeid ja vitamiine:

  Niteworks on toidulisand, mis koosneb L-arginiini, L-tsitrulliini ja vitamiinide kombinatsioonist. Aminohape L-tsitrulliin tõstab L-аrginiini kontsentratsiooni organismis, viimane aga tagab lämmastikoksiidi tootmise, mis on vajalik vereringe ja veresoonte seinte elastsuse toetamiseks. C-vitamiin aitab kaasa normaalsele kollageeni moodustumisele, et tagada veresoonte normaalne funktsioneerimine, koostises olev foolhape aitab aga kaasa normaalsele vereloomele2.

 • 6

  Lisage igapäevasele toidule valku:

  Formula 3 valgusegu aitab teil toidukordi valguga rikastada: ühes portsjonis on 5 g soja- ja vadakuvalku ja kõigest 23 kcal.

 • 7

  Pakkuge organismile lisaenergialaengut:

  Liftoff sisaldab naturaalset guaraanast pärinevat kofeiini, mis aitab hoida toonust ja säilitada keskendumisvõime, samuti parandada vaimset ja füüsilist töövõimekust3. Kihisev tablett sisaldab 100% soovituslikust ööpäevasest C-vitamiini tarbimise normist ja 100% soovituslikust ööpäevasest B-grupi vitamiinide (В1, В2, В3, B6, pantoteenhape, biotiin) tarbimise normist, mis aitavad toetada normaalset energeetilist ainevahetust.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
1 Valmistatuna 250 ml piimaga, mille rasvasus on 1,5%.
2 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274;
Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.3.
3 ESCOP. E / S / C / O / P monograafiad: taimsed ravimid. 2. ed. 2009 Einöther SJ ja G. T. (2013). Kofeiin kui tähelepanu suurendaja: olemasolevate eelduste ülevaatamine. Psühhofarmakoloogia (Berl). 225 (8): 251–274