Klientide tulemused

Sirje
Tallinn, Eesti

Ma sain kohe aru - see on minu jaoks!

Peale esimest sünnitust hakkasin märgatavalt kaalus juurde võtma ja 15 aastaga lisandus 53 kg. Suure hulga liigsete kilode tõttu muutus enesetunne halvaks, hakkasin vähem liikuma ja väsisin väga kiiresti.

Kord kutsus kolleeg mind Tervisliku elustiili klubisse, kus ma kohtusin Herbalife’i toitumiskonsultandiga. Seal proovisin tasakaalustatud hommikusööki ja sain kohe aru - see ongi minu jaoks! Maitsev ja rahuldustpakkuv! Ma võtsin üsna ruttu 7 kg kaalust maha*. Tekkis kergustunne! Ma sain lisada füüsilise aktiivsuse ja vähem kui aastaga langetasin kaalu 36 kg võrra*. Suur tänu minu toitumiskonsultandile Svetlanale. Ma tunnen end suurepäraselt ja aitan nüüd ise teisi inimesi! Tatjana
Мааrdu, Eesti

Tatjana Dronova, 45-aastane, Maardu linnast, Eestist. Töötan konveieril, kus paneme kokku väikseid detaile. Kaal hakkas tõusma peale kolmanda lapse sündi. 10 aasta vältel kasutasin erinevaid dieete, kuid kõik ilma tulemusteta. Tekkis õhupuudus, probleemide tõttu jalgadega oli raske käia. Minu kaal, pikkuse juures 166 cm, oli 144 kg. Mais 2016 kinkisid linnapidustustel tüdrukud Energia klubist mulle sertifikaadi keha parameetrite mõõtmiseks. Теst šokeeris mind ja ma otsustasin kindlalt proovida. Ostsin abonemendi Klubi 10-le külastusele. Hakkasin külastama Hommikuklubi, Toetusgruppi. Minu konsultant Irina Rozanova tutvustas mulle ettevõtte Herbalife tooteid. Olen Klubis juba teist aastat, minu kaal on 94 kg, olen mõõtudelt kahanenud 91 cm, rõivasuurus on vähenenud 4 numbri võrra*! Külastan Klubis fit-tantsutunde! Suur tänu minu konsultandile ja treenerile klubist «Energia» - Irina Rozanovale! Me liigume edasi kuni ideaalse figuurini! 


Svetlana
Tallinn, Eesti.

Peale 50. eluaastat hakkas minu kaal järsult tõusma. Ma hakkasin proovima erinevaid dieete, kuid kõik oli edutu. Mul oli alati halb enesetunne, kuna suure kaalu tõttu oli mul raske isegi trepist üles minna. Just sel ajal kutsus naaber mind Tervisliku elustiili klubisse. Ma olin meeldivalt üllatunud teiste klientide tulemuste üle ja otsustasin samuti proovida. Hakkasin igal hommikul koos Herbalife’i toodetega tasakaalustatult toituma ja tegelema hommikvõimlemisega.

9 kuuga langetasin kaalu 66* kiloni! Tänu Toetusgrupi tegevustele sain tasakaalustatud toitumise kohta palju teavet ja hakkasin jälgima õigeid toidukordi. Ma olen väga tänulik oma perele ja toitumiskonsultandile toetuse eest! Tänu minu tulemusele tutvun taas inimestega, kuna tegemist on ju uue minaga! Natalja
Narva, Eesti

Kui täituvad unistused kleitidest

Aastatega minu kaal järk-järgult tõusis. Kaalul olevad numbrid ei tekitanud mulle erilist muret, palju rohkem häirisid mind laiad puusad. Kõik ütlesid: «Sa oled lihtsalt suure kondiga.» Seelikuid ja pükse ostsin talje järgi, aga pluusid olid alati pikad – et puusad oleksid kaetud. Kleitidest võisin vaid unistada. 

Kord kutsus kolleeg mind Tervisliku elustiili klubisse ja ma otsustasin proovida tasakaalustatud toitumist koos  Herbalife’i toodetega. Juba vähem kui aasta pärast ostsin ma kleidi, mis rõhutab mu figuuri! Nüüd räägin uhkusega: «Olen 49-aastane ja mul on kolm last»! Ma olen tänulik oma toitumiskonsultandile, et ta aitas mul enesesse uskuda ja eesmärke saavutada*.Ljudmilla
Tallinn, Eesti

Nüüd on minu riided 3 numbrit väiksemad!*

Peale poja sündi hakkasin märgatavalt kaalus juurde võtma. Asjatult püüdsin seda iseseisvalt langetada. Kurnates end trennidega ja piirates toitumist, pöördusin abi saamiseks spetsialistide poole: dietoloogi ja isegi psühhiaatri. Loomulikult ei saanud see kõik jätta mõjutamata minu enesetunnet ja -hinnangut – ma langesin depressiooni ja lõpetasin isegi naeratamise. 

Kord tutvustas mu kolleeg mind Tervisliku elustiili konsultandile. Paljude inimeste tulemused innustasid mind sedavõrd, et otsustasin samuti proovida. Konsultant aitas mul korrigeerida igapäevaseid toitumiskordi ja -režiimi**. Ma hakkasin käima jooksmas ja tegelema ujumisega, Toetusgrupis sain aga veelgi rohkem tervisliku elustiili kohta teada. Kõik see koos mõjutas mind positiivselt ja mu kaal langes*! Nüüd olen täis jõudu ja energiat. Olen välja vahetanud kogu garderoobi, mu riided on nüüd kolm numbrit väiksemad!*Janika
Valga, Eesti

Olen kogu oma täiskasvanuea olnud ülekaaluline, suurim kaal on ulatunud lausa 110 kiloni. Olin oma kaaluga juba harjunud ja ei näinud enam põhjust seda langetada. Alles siis, kui perre sündis tütar, tundsin, et mul on  temaga tegelemiseks vähe energiat ja ülekaalu tõttu oli isegi raske temaga mängida.

Tervisliku elustiili klubist kuulsin oma töökaaslaselt, kes on seal ka ise juhendaja. Ta kutsus mind pikalt kaasa, kuni ühel päeval otsustasin siiski minna vaatama, mis seal tehakse. Kehaanalüsaatoril sain šoki! Siis võtsingi vastu otsuse, et niimoodi enam jätkata ei saa. 

Vahetasin väga kiirelt välja oma hommikusöögi ja tulin Toetusgruppi. Külastan Klubi 2 korda nädalas. Olen langetanud kaalu 18 kg poole aastaga ja ei saaks rohkem rahul olla. Olen tulvil energiat, kannan riideid, mis mulle meeldivad, mitte lihtsalt ei mahu selga ja kõige suurem rõõm on mul selle üle, et saan oma energia suunata oma lapsele. Eesmärgiks on langetada kaalu veel 13kg. Inta
Valga, Eesti

Tervislik eluviis kogu perele!

Mul on alati olnud kerge ülekaal, kuid peale lapse sündi muutusid lisandunud 10 kilo eriti märgatavaks. Selle tulemuseks oli halb enesetunne iga päev. Ma tahtsin omal käel kaalu langetada, kuid mõistsin, et ilma toitumisnõuanneteta on see üsna raske. 

Kord tutvustas sõbranna mind Tervisliku elustiili konsultandiga, kes viis läbi wellness-testimise. Мe korrigeerisime minu toidukordi ja toitumisrežiimi**. Nüüdsest algas minu hommik Herbalife'i tasakaalustatud hommikusöögiga. Kaal hakkas järk-järgult langema*, seejärel lisasime kerge  fitness-treeningu. Lisaks hakkasin külastama Toetusgruppi, kus sain tervisliku elustiili kohta veelgi rohkem teadmisi. Langetasin kaalu aasta otsa*! Tervislikule ja aktiivsele eluviisile ei läinud üle mitte üksnes mina, vaid ka minu pere. Nüüd ärkame igal hommikul naeratuse ja hea enesetundega!Ester
Jõgeva, Eesti

Hakkasin sagedamini naeratama!

45. eluaastani tegelesin aktiivselt spordiga ja treenisin palju. Aga hiljem lõpetasin trennis käimise ja kehakaal hakkas tõusma. Tekkis üldine väsimus, depressioon. Mul ei olnud enam põhjust naeratadagi, kui vaatasin end peeglist.

Aasta tagasi kohtasin kaubanduskeskuses toitumiskonsultanti, kes kutsus mind  Wellness-testimisele. Sel hetkel toimusid Tervisliku elustiili klubis Toetusgrupi tegevused. Seal arutati erinevaid toitumisega seotud küsimusi ja see kõik huvitas mind väga. Ja teiste osalejate tulemused innustasid mind ning ma hakkasin ka ise tasakaalustatud hommikusööki sööma ja programmiga tegelema. Juba mõne nädala pärast toimusid muutused – ma naeratan sagedaminija mis peamine – ma olen väga rahul oma tulemustega!Kadri
Таrtumaa, Eesti

МIND INNUSTAS MINU MEES

Mind huvitas Herbalife’i tasakaalustatud toitumine, Tervisliku elustiili klubi ja Toetusgrupp – tänu oma abikaasa Aini tulemustele. 42-aastaselt ei olnud mul muid probleeme kui väsimustunne, kuid kui ma nägin kui energiliseks ja elurõõmsaks muutus minu mees, otsustasin samuti proovida, mida see tähendab.

Мinu tulemus - miinus 20 kilo*. Ma sain kohe lisaenergiat, väsimusest ei olnud jälgegi. Ja mis peamine – ma olen tulemusega rahul ja naeratan nüüd palju sagedamini. Ja võin kindlalt öelda – ma suudan ja kontrollin oma kaalu!Ain
Таrtumaa, Eesti

JUHUSEID EI OLE!

45. eluaastaks kaalusin ma 160 kg. Ma oli pidevalt väsinud ja spordiga tegelemisest ei saanud juttugi olla! Tunduvalt parem oli lihtsalt voodis lamada. Isegi peeglist ei tahtnud ennast vaadata.

Poolteist aastat tagasi kohtasin juhuslikult toitumiskonsultanti, kes kutsus mind wellness-testimisele.

Ma ühinesin kohe Toetusgrupiga ja proovisin Formula 1 valgukokteili. Мind huvitas väga see lähenemine kaalu langetamisele ja seda tüüpi toitumine. Ma õppisin isegi tavalist vett jooma! Mu enesetunne paranes järk-järgult ja kilod hakkasid järjest vähenema. Ma vabanesin 40 kilogrammist*!

Nüüd tunnen end suurepäraselt ja aitan ise oma lähedasi.* Любые утверждения в отношении контроля веса относятся к Программе контроля веса Herbalife, включающей, помимо прочего, сбалансированную диету, регулярные физические упражнения, ежедневное потребление необходимого количества жидкости, употребление биологически активных добавок, в случае необходимости, и достаточный отдых. Все результаты индивидуальны и могут различаться.

** Приведенные доходы и примеры продвижения бизнеса индивидуальны и не являются типичными.