Autasud

Herbalife

- rahvusvaheline korporatsioon, mis tegutseb tervisliku elustiili valdkonnas. Alates 1980. aastast töötab ettevõte välja ja realiseerib toodete otsemüügimeetodit tasakaalustatud toitumiseks, kaalu kontrollimiseks ja personaalseks hoolduseks. Tootevalikus on üle 130 nimetuse, sealhulgas valgukokteilid ja -batoonid, toidulisandid, energia- ja fitness-joogid, vahendid naha ja juuste eest hoolitsemiseks.

Herbalife'i tooteid levitatakse rohkem kui 95 maailma riigis ulatusliku Sõltumatute Partnerite võrgustiku kaudu, kes konsulteerivad tarbijaid ja abistavad toodete ostmisel.

Juba üle 35 aasta maailmas ja 15 aastat Balti regioonis aitab Herbalife inimestel muuta oma elu paremaks: tasakaalustatult toituda, järgida tervislikku elustiili ja hoolitseda oma enesetunde eest.

Oma tegevust Ukrainas ja Lätis alustas ettevõte 2002. aastal, Leedus ja Eestis 2003. aastal. Alates 2011. aastast on ettevõte ametlikult esindatud Mongoolias, Valgevenes ja Gruusias. 2012. aastal tekkisid esimesed müügikeskused Kasahstani ja Armeeniasse. Kirgiisias ja Aserbaidžaanis alustas ettevõte äritegevusega 2013. aastast.

Meie missioon

— aidata kaasa inimeste elukvaliteedi tõstmisele, pakkudes Sõltumatutele Partneritele võimalust tegeleda partnerluses ettevõttega tulusa äriga ning klientidele kvaliteetsete toodete tarbimist tervisliku elustiili järgimiseks

Herbalife'i aktsiaid noteeritakse börsidel NASDAQ ja NYSE.

Toodangu kvaliteet

Herbalife'i tooted vastavad kõrgetele kvaliteedi- ja ohutusstandarditele vastavalt rahvusvahelistele tootmise kontrolli ja organiseerimise eeskirjadele. Üheks neist on muuhulgas standard GMP (hea tootmistava), mis tähendab rahvusvahelist normide ja eeskirjade süsteemi ravimite, meditsiiniseadmete, diagnostikaks mõeldud toodete, toidulisandite ja aktiivsete koostisosade tootmise kohta.

Kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid, nüüdisaegsed seadmed ja kontroll kõigis tootmisetappides kindlustavad meie toodangu vastavuse kõige rangematele kvaliteedistandarditele. Ettevõte on kasutusele võtnud kontseptsiooni "Külvatud seemnest tooteni teie laual", mille raames läbib toodang 14 kontrollietappi. Sellega tegeleb 10 spetsiaalset laborit ja 300 teaduskraadiga töötajat.

Liidriroll teaduses

Herbalife'i Teaduslik-Konsultatiivnõukogu, mille koosseisu kuulub rohkem kui 20 autoriteetset teadlast erinevatest maailma riikidest, tegeleb uute toodete väljatöötamise, efektiivsete koostisainete otsimise ja testimisega ning osaleb Herbalife'i Sõltumatute Partnerite koolitamisel.

Tänu toetusele avas Herbalife 2003. aastal California ülikoolis (USA) Mark Hughes'i nimelise raku- ja molekulaartoitumise labori. 2010. aastal lõi ettevõte informatiivse ja hariva interaktiivse ressursi - Herbalife'i Toitumisinstituudi.

Osalemine professionaalsetes ja tööstusassotsiatsioonides

Herbalife on aktiivne osaleja rohkem kui 70 teaduslikus, tööstuslikus ja ühiskondlikus organisatsioonis. Herbalife on üks rahvusvahelise dieet- ja toidutoodete tootjate liidu (IADSA), Euroopa vastutustundliku toitumise liidu (ERNA), Euroopa toidulisandite foorumi kõrgema juhatuse (FSE) ja Tervisliku toitumise nõukogu (CNR) asutajaid.

Spordialane partnerlus

2016. aastal said Herbalife'i saadikuteks olümpiavõitjad Aleksei Jagudin ja Tatjana Totmjanina, Vic Wild ja Aljona Zavarzina.

Herbalife toetab sponsorluse korras rohkem kui 150 rahvusvahelise ja regionaalse ulatusega spordiüritust, mille hulka kuuluvad World Football Challenge, rahvusvaheline kehakultuuri- ja spordifestival jt.

Me toetame rohkem kui 100 professionaalset sportlast. Üks neist on Cristiano Ronaldo, Hispaania klubi Real Madrid ja Portugali jalgpallikoondise ründaja. Herbalife on ka rohkem kui 25 juhtiva jalgpalliklubi toitumissponsor, sealhulgas Schalke 04 (Saksamaa), Olympiacos (Kreeka), Ajax (Holland), PSV (Holland), naiskond Atletico Madrid (Hispaania), Los Angeles Galaxy (USA), Šahtjor (Ukraina), BATE (Valgevene) jt.

Herbalife on rohkem kui 70 teadus-, tööstus- ja ühiskondliku organisatsiooni liige.

Herbalife on Ülemaailmse Otsemüügiassotsiatsioonide Liidu (DSA, LTTA, LTPA) liige ja Venemaa Otsemüügiassotsiatsiooni vanemliige. Need ühingud kaitsevad tarbijate huve ja järgivad kõrgeid eetilisi äristandardeid otsemüügis.

Herbalife on üks dieet- ja toidutoodete tootjate rahvusvahelise liidu (IADSA), Euroopa vastutustundliku toitumise liidu (ERNA) ja Tervisliku toitumise nõukogu (CRN) asutajatest.

2010. aastast on Herbalife Riikliku dietoloogide ja toitumisteadlaste liidu (NADN) liige. Oma uurimistööde põhjal tegeleb liit haridusalase tegevusega ja levitab uusimaid teadmisi dietoloogia ja toitumisteaduse kohta.

Награды (Выберите год или потяните таймлайн чтобы увидеть больше)

Minimaalsed liitumistingimused

Puudub kohustuslik minimaalne toodangu ostumaht ning esialgsed kulutused ei ole suured. Puudub kohustus osta tooteid või ärivahendeid selleks, et alustada ja edendada oma partnerlust Herbalife'iga.

Tagastamisgarantii

Võimalus 90 päeva jooksul täielikult tagastada vahendid, mis on kulutatud Sõltumatu Partneri paki peale, kui te mingil põhjusel partnerlusest loobute.

100%-line garantii raha tagastamiseks originaalpakendis kasutamata toodete või reklaammaterjalide eest, mis on tellitud viimase 12 kuu jooksul, samuti ettevõttele tagasi saadetud toote saatekulude hüvitamine, kui te mingil põhjusel partnerlusest loobute.

Võimalus eelnevalt saada informatsiooni potentsiaalse sissetuleku kohta*

Me esitame arusaadava, täpse ja ajakohase informatsiooni Sõltumatute Partnerite potentsiaalse sissetuleku kohta preemiate keskmise taseme aruandes.

Kirjalik kinnitus

Me palume igal uuel Sõltumatul Partneril kirjalikult kinnitada oma teadlikkust Kuldstandardi kõigist garantiidest, enne kui võtame vastu tema avalduse Sõltumatu Partneri staatuse saamiseks ja sõlmime lepingu.

Selged juhtnöörid toodangu ja ärivõimaluste kohta

Iga toote eelised ja nende kasutamise moodused on kirjeldatud tooteetiketil või infomaterjalides, et vajalikku toodet kasutataks parima tulemuse saavutamiseks õigesti.

Toodete kinnitatud omadused ja informatsiooni nende kohta võib leida tootekataloogist Sõltumatu Partneri pakis ja muust ametlikust kirjandusest ning veebilehelt ee.MyHerbalife.com.

Me esitame realistlikke prognoose ärivõimaluste ja selle kohta, kui palju pingutust nõuab edukas töö ühel või teisel tasemel.

Herbalife ja meie Sõltumatud Partnerid on kohustunud järgima eetilise käitumise kõige kõrgemaid standardeid.

Kui te saate teada tõestamata väidetest Herbalife'i toodete ja nende omaduste kohta või ebausaldusväärsetest avaldustest potentsiaalse sissetuleku kohta, mis ei vasta preemiate keskmise taseme aruandele, või ühe või teise Sõltumatu Partneri kahtlustäratavast käitumisest, võtke ühendust infoosakonnaga telefonil 8 800 371 112.

Ainult koostööd tehes saame me garanteerida, et Herbalife toetab ETTEVÕTTE klientide huvide kaitse Kuldstandardit.

* Esitatud sissetulekud ja näited äri arendamisest on individuaalsed ja ei ole tüüpilised.