Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Organismi toetamiseks makro- ja mikrotoitainetega:

  Formula 1 valgukokteil on kõrge valgusisaldusega (18 grammi)¹, lisaks 25 vitamiini ja mineraali, sealhulgas vitamiinid D, C, E, seleen ja tsink. See on täisväärtuslik toidukord kõigest 2 minutiga!

 • 2

  Veetasakaalu hoidmiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat , mis sisaldab 40% aloe vera lehtedest saadud mahla, on maitsev jook vee tarbimise suurendamiseks, mis aitab hoida veetasakaalu kogu päeva vältel. Joogi koostises ei ole ühtegi kunstlikku magus- ega värvainet!

 • 3

  Energia saamiseks:

  Тaimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja ainulaadset Orange pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast ja rohelisest teest koos malvaõite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Aktiivseks eluks:

  Formula 2 Vitamiinide ja mineraalide kompleks meestele on loodud toitumise rikastamiseks optimaalse koguse mikrotoitainetega. Sisaldab riboflaviini (B2-vitamiin), mis aitab toetada normaalset energeetilist ainevahetust, magneesiumit, mis toetab lihaste normaalset funktsioneerimist, А- ja С-vitamiini immuunsüsteemi normaalseks funktsioneerimiseks.

 • 5

  Lisavalgu saamiseks toidust:

  Formula 3 valgusegu pakub organismile lisavalku kahel moel – 5 g valku ja 23 kcal.

 • 6

  Normaalse vereringe toetamiseks:

  Niteworks – kompleks aminohapete L-аrginiini ja L-tsitruliini ning vitamiinidega. L-arginiini kasulikkust tervisele on põhjalikult uuritud, eriti lämmastikoksiidi2 eelastmena, gaasina, mida keha toodab normaalse vereringe toetamiseks. Niteworks koostises olev C-vitamiin soodustab veresoonte funktsioneerimiseks vajaliku kollageeni moodustumist, foolhape aga аitab kaasa normaalsele vereloomele. Normaalne vereringe tagab hapniku juurdepääsu kõikidele keha kudedele, sealhulgas lihastele.

 • 7

  Jõu taastamiseks peale treeningut:

  Herbalife 24 jõu taastamine sisaldab 25 grammi vadakuvalku ja kaseiini, mis toetavad lihasmassi kasvu ja taastumist peale füüsilist koormust. Süsivesikute kompleks pakub aga aeglast ja pidevat varustatust energiaga.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
1 Valmistamisel 250 ml 1,5% rasvasusega piimaga.
2 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.