Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Makro- ja mikrotoitainete tasakaalustamiseks peab toidukord sisaldama:

  Formula 1 valgukokteili , mis on ideaalne segu kõrgkvaliteetsest valgust, kiudainetest, vitamiinidest ja mineraalidest. 1 portsjon Formula 1 valgukokteili sisaldab 18 grammi valku ¹, 25 vitamiini ja mineraali ning 4 g kiudaineid. Ei sisalda gluteeni ja sobib taimetoitlastele. Iga portsjon päeva jooksul on samm tasakaalustatud toitumise suunas!

 • 2

  Veetasakaalu hoidmiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat , mis sisaldab 40% aloe vera lehtedest pärit mahla – see on maitsev jook vee tarbimise suurendamiseks, mis aitab päeva jooksul toetada veetasakaalu. Joogi koostises ei ole mingeid kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Toonuse tõstmiseks päeva jooksul:

  Taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast teest ja rohelisest teest koos malva õite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Optimaalse mikrotoitainete taseme saavutamiseks:

  Formula 2. Vitamiinide ja mineraalide kompleks . See on kombinatsioon peamistest mikrotoitainetest: vitamiinidest (А, С, Е, K, D3, B1, B2, B6, B12, niatsiin, biotiin, foolhape ja pantoteenhape) ja mineraalidest (kaltsium, jood, tsink, raud, kroom, mangaan, magneesium, vask, fosfor, seleen), mis mängivad organismi protsessides tähtsat rolli*. Kasutage koos Formula 1 valgukokteiliga.

 • 5

  Lisage valku:

  Formula 3 valgusegu aitab teil toidukordi valguga rikastada: üks portsjon sisaldab 5 g soja- ja vadakuvalku ja kõigest 23 kcal.

 • 6

  LISAGE KIUDAINEID:

  Kaera-õuna kiudained aitavad toetada soovituslikku ööpäevast kiudainete tarbimise normi – 25 g päevas², kuna piisav kogus lahustuvaid ja lahustumatuid kiudaineid moodustavad olulise osa seedesüsteemi eest hoolitsemisest³.

 • 7

  Lisage kasulikke omega-3 rasvu:

  Herbalifeline Max sisaldab asendamatuid omega-3 rasvhappeid, mida meie organism ei sünteesi ega kogu. Need võimaldavad toetada aju normaalset funktsioneerimist ja normaalset nägemist4, samuti normaalset südametööd5.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
* Kaltsium on vajalik luude ja hammaste normaalseks funktsioneerimiseks, vitamiin B6 aitab toetada normaalset energeetilist ainevahetust.

1 Valmistades 250 ml piimaga, mille rasvasus on 1,5%.
2 EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA).EFSA Journal 2010; 8(3):1462.-
3 Barley/oat/wheat grain fibre contributes to an increase in faecal bulk.2 Mohajeriet al (2018) Eur. J. Nutr.,57(Suppl 1), 1–14.Makkiet al (2018) Cell host microbe, 23(6), 705–715. Hachimuraet al (2018) Bioscibiotech bioch, 82(4), 584–599. O’Grady et al (2019) Aliment PharmacolTher.2019;49:506–515. Kim (2018). Immunology, 154: 220-229.
4 Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 250 mg DHA-d.
5 Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 250 mg EPA-t ja DHA-d.