Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Tasakaalustatud toitumiseks:

  Formula 1 valgukokteil on ideaalne segu kõrgkvaliteetsest valgust, kiudainetest, vitamiinidest ja mineraalidest – see on tasakaalustatud toitumine ja mugavus ühes maitsvas kokteilis. Formula 1 kokteili kõik 6 maitset ei sisalda gluteeni ja sobivad taimetoitlastele. Lihtne valmistada ja enesega kaasa võtta!

 • 2

  Optimaalses koguses vee tarbimiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat aitab suurendada vee tarbimist, toetades seeläbi organismi veetasakaalu. Herbal Aloe sisaldab 40% aloe vera lehtedest pärit mahla ja ei mingeid kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Tuju tõstmiseks päeva vältel ja vee tarbimise suurendamiseks:

  Taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast teest ja rohelisest teest koos malva õite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Suurepärane suupiste alati käepärast!

  Express batoon – kerge viis toitvaks suupisteks isegi käigu pealt, kui ei ole aega lõunasöögiks. Iga batoon sisaldab 13 g täisväärtuslikku valku, 32% soovituslikust ööpäevasest kiudainete tarbimise normist* ja kompleksi 22-st vitamiinist ja mineraalist. Ei sisalda kunstlikke säilitus-, värv- ega magusaineid.

 • 5

  Mittemagus tasakaalustatud suupiste:

  Sojapähklid – tasakaalustatud koostisega pikantne soolane suupiste. Koostises on 9 g valku ja kõigest 110 kcal. See valgurikas suupiste sobib ka taimetoitlastele.

 • 6

  Valgusuupiste ilma figuuri kahjustamata:

  Sidrunimaitseline valgubatoon – õrn koostis ja rikkalik valgusisaldus, mis aitab hoiduda kaloririkkamatest magusatest suupistetest. Batoon sisaldab 10 g valku ja kõigest 139 kcal portsjonis.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
* Soovituslik ööpäevane kiudainete tarbimise norm - 25 g vastavalt - EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA). EFSA Journal 2010; 8(3):1462.

1 Ühes portsjonis 250 ml piimaga, mille rasvasus on 1,5%.