Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Tasakaalustatud toitumiseks:

  Formula 1 valgukokteil on ideaalne segu kõrgkvaliteetsest valgust, kiudainetest, vitamiinidest ja mineraalidest – see on tasakaalustatud toitumine ja mugavus ühes maitsvas kokteilis. Formula 1 kokteili kõik 6 maitset ei sisalda gluteeni ja sobivad taimetoitlastele. Lihtne valmistada ja enesega kaasa võtta!

 • 2

  Optimaalses koguses vee tarbimiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat aitab suurendada vee tarbimist, toetades seeläbi organismi veetasakaalu. Herbal Aloe sisaldab 40% aloe vera lehtedest pärit mahla ja ei mingeid kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Tuju tõstmiseks päeva vältel ja vee tarbimise suurendamiseks:

  Taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast teest ja rohelisest teest koos malva õite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Suurepärane suupiste alati käepärast!

  Express batoon – kerge viis toitvaks suupisteks isegi käigu pealt, kui ei ole aega lõunasöögiks. Iga batoon sisaldab 13 g täisväärtuslikku valku, 32% soovituslikust ööpäevasest kiudainete tarbimise normist* ja kompleksi 22-st vitamiinist ja mineraalist. Ei sisalda kunstlikke säilitus-, värv- ega magusaineid.

 • 5

  Mittemagus tasakaalustatud suupiste:

  Sojapähklid – tasakaalustatud koostisega pikantne soolane suupiste. Koostises on 9 g valku ja kõigest 110 kcal. See valgurikas suupiste sobib ka taimetoitlastele.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
* Soovituslik ööpäevane kiudainete tarbimise norm - 25 g vastavalt - EFSA Panel on Dietetic Products, Nutrition, and Allergies (NDA). EFSA Journal 2010; 8(3):1462.

1 Ühes portsjonis 250 ml piimaga, mille rasvasus on 1,5%.