Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Valgu tarbimise suurendamiseks:

  Formula 1 valgukokteil on tasakaalustatud eine klaasis: valgud, vitamiinid, mineraalained ja kiudained. Kokteili peamine komponent valk on kogu organismi ehitusmaterjaliks ja see aitab kaasa luukoe normaalsele funktsioneerimisele.

 • 2

  Veetasakaalu hoidmiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat , mis sisaldab 40% aloe vera lehtedest pärit mahla – see on maitsev jook vee tarbimise suurendamiseks, mis aitab päeva jooksul toetada veetasakaalu. Joogi koostises ei ole mingeid kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Aktiivsuse toetamiseks:

  Taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast teest ja rohelisest teest koos malva õite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Luude normaalse seisundi toetamiseks:

  XtraCal . Lisage toidule mikroelementide kompleks kaltsiumiga, mis on vajalik luude ja hammaste normaalse seisundi toetamiseks. Päevane portsjon XtraCali sisaldab 125% soovituslikust ööpäevasest kaltsiumi tarbimise normist, samuti sisaldab see D-vitamiini ja mikroelementide kompleksi (tsink, magneesium, mangaan, vask).

 • 5

  Lisage olulised mikroelemendid:

  Formula 2. Vitamiinide ja mineraalide kompleks sisaldab optimaalses koostises mikrotoitaineid, sealhulgas magneesiumit, mis aitab lihastel normaalselt funktsioneerida, ja kaltsiumit, mis on vajalik luude normaalse seisundi toetamiseks.

 • 6

  Tarbige lisavalguallikat:

  Formula 3 valgusegu aitab teil toidukordi valguga rikastada: üks portsjon sisaldab 5 g soja- ja vadakuvalku ja kõigest 23 kcal.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
* Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.
** Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 250 mg EPA-t ja DHA-d.
*** Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 250 mg DHA-d.
**** Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 2 g EPA-t ja DHA-d.