Partnerlus Balti riikides

Ettevõte Herbalife Nutrition teeb kogu maailmas koostööd kuulsuste ja sportlastega, et anda laiale üldsusele edasi oma väärtusi ja tervisliku ning aktiivse elustiili ideed. Meie meeskonnas on teiste seas ka olümpiatähed. Nemad ju teavad paremini kui keegi teine tasakaalustatud toitumise tähtsusest, et saavutada uusi eesmärke nii elus kui spordis. 

Herbalife Nutrition tasakaalustatud toitumine – võti tulemuste, suurepärase enesetunde ja energia saavutamiseks, hea algus uute kõrguste vallutamiseks. Meie saadikud tõestavad oma isikliku eeskujuga, et Herbalife Nutrition tooted aitavad kvalitatiivselt parandada isiklikku elu ja kogu pere toitumist, omandada soovitud füüsilise vormi ja saavutada kõrgeimaid tulemusi. Toituge tasakaalustatult koos olümpia pjedestaalide kangelastega!
Aleksei Jagudin ja Tatjana Totmjanina
Aleksei Jagudin ja Tatjana Totmjanina
Olümpiavõitjad, iluuisutamise legendid kogu maailmas. Üks kuulsamaid ja edukamaid paare, kellest on saanud hea näide harmoonilisest pereelust, teineteise mõistmisest ja üksteisest hoolimisest. Ja seejuures jätkub neil jõudu ja aega paljudeks edukateks projektideks. Nende energilisuse garantiiks on Herbalife Nutrition tasakaalustatud toitumine iga päev.