Partnerlus kogu maailmas

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
Ülemaailmne jalgpallitäht, Portugal. 

HERBALIFE NUTRITION lemmiktooted:
  • Formula 1 valgukokteil  
  • Valgubatoonid
Cristiano Ronaldo on üks kaasaja parimaid jalgpallureid. Ta on ületanud lugematul arvul rekordeid, võitnud kahel korral «Golden Boot» auhinna kui parim jalgpallur Euroopas, ta on kahekordne "FIFA Ballon d'Or» võitja aastatel 2008 ja 2013, maailma parim jalgpallur FIFPro kategoorias, maailma parim jalgpallur World Soccer kategoorias, maailma parim jalgpallur FIFA kategoorias ja Euroopa parim jalgpallur (Onze d’Or).

Tänasel päeval jätkab Ronaldo oma edukat tõusu Real Madridi jalgpallikoondises näidates suurepäraseid tulemusi nii Hispaania kõrgliigas (La Liga) kui ka rahvusvahelistel võistlustel.

Ronaldo alustas oma jalgpallurikarjääri 8-aastaselt, mängides Andorinha amatööride koondises, kus teda üsna pea märgati ja kutsuti kohalikku jalgpalliklubisse «Nacional». Peale meistrivõistluste võitu kutsuti Ronaldo klubisse «Sporting», kes sõlmis temaga lepingu, kui sportlane oli kõigest 13-aastane. 2003. aastal, peale suurt edu «Sportingus», liikus Ronaldo edasi klubisse Manchester United, kus sõlmis lepingu aastani 2009, kuni Real Madrid ostis ta üle sõlmides jalgpalliajaloo kalleima üleminekulepingu. Lisaks Hispaania kõrgliiga mängudele esindab Ronaldo ka oma kodumaad. Ta esindab Portugali Euroopa ja maailmameistrivõistlustel.

Väljaspool mänguväljakut tegeleb Ronaldo aktiivselt heategevusega ja on rahvusvahelise organisatsiooni «Päästame lapsi» (Save the Children) suursaadik, samuti on ta saadik organisatsioonis, mis on loodud mangroovimetsade kaitseks (The Mangrove Care Forum) Indoneesias