Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Organismi toetamiseks valkudega:

  Formula 1 valgukokteil on ideaalne segu kõrgkvaliteetsest valgust, kiudainetest, vitamiinidest ja mineraalidest. 1 portsjon Formula 1 valgukokteili sisaldab 18 grammi valku¹, 25 vitamiini ja mineraali ja 4 g kiudaineid. Valk on peamine ehitusmaterjal organismi kõikide rakkude, kudede ja organite jaoks ja organism peab seda saama pidevalt.

 • 2

  Veetasakaalu hoidmiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat , mis sisaldab 40% aloe vera lehtedest pärit mahla – see on maitsev jook vee tarbimise suurendamiseks, mis aitab päeva jooksul toetada veetasakaalu. Joogi koostises ei ole mingeid kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Tuju tõstmiseks päeva vältel:

  Taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast teest ja rohelisest teest koos malva õite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Hoolitsege südame-veresoonkonna toetamise eest:

  Niteworks – see on toidulisand, mis koosneb L-arginiini, L-tsitrulliini ja vitamiinide kombinatsioonist. Aminohape L-tsitrulliin tõstab L-arginiini kontsentratsiooni organismis, viimane aga tagab lämmastikoksiidi1 tootmise kehas, mis on oluline vereringe toetamiseks ja veresoonte seinte elastsuse säilitamiseks. C-vitamiin tagab kollageeni normaalse moodustumise, et toetada veresoonte normaalset funktsioneerimist, koostises olev foolhape tagab normaalse vereloome.

 • 5

  Lisage omega-3:

  Herbalifeline Max – polüküllastumata omega-3 rasvhapete, EPA ja DHA, allikas, mis toetavad aju, silmade ja südame normaalset tööd. EPA ja DHA tagavad südame normaalse töö*, samuti toetavad triglütseriidide normaalset taset veres** ja normaalset arteriaalset vererõhku***.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
* Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 250 mg EPA-t ja DHA-d.
** Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 2 g EPA-t ja DHA-d.
*** Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 3 g EPA-t ja DHA-d.

1 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.