Programmi kohta
Tagasiside
0
 • 1

  Organismi toetamiseks valkudega:

  Formula 1 valgukokteil on ideaalne segu kõrgkvaliteetsest valgust, kiudainetest, vitamiinidest ja mineraalidest. 1 portsjon Formula 1 valgukokteili sisaldab 18 grammi valku¹, 25 vitamiini ja mineraali ja 4 g kiudaineid. Valk on peamine ehitusmaterjal organismi kõikide rakkude, kudede ja organite jaoks ja organism peab seda saama pidevalt.

 • 2

  Veetasakaalu hoidmiseks:

  Herbal Aloe kontsentraat , mis sisaldab 40% aloe vera lehtedest pärit mahla – see on maitsev jook vee tarbimise suurendamiseks, mis aitab päeva jooksul toetada veetasakaalu. Joogi koostises ei ole mingeid kunstlikke magus- ega värvaineid!

 • 3

  Tuju tõstmiseks päeva vältel:

  Taimejook sisaldab 85 mg kofeiini ja unikaalset Orange Pekoe kompleksi traditsioonilisest mustast teest ja rohelisest teest koos malva õite, hibiskuse ja kardemoniseemneekstraktidega.

 • 4

  Hoolitsege südame-veresoonkonna toetamise eest:

  Niteworks – see on toidulisand, mis koosneb L-arginiini, L-tsitrulliini ja vitamiinide kombinatsioonist. Aminohape L-tsitrulliin tõstab L-arginiini kontsentratsiooni organismis, viimane aga tagab lämmastikoksiidi1 tootmise kehas, mis on oluline vereringe toetamiseks ja veresoonte seinte elastsuse säilitamiseks. C-vitamiin tagab kollageeni normaalse moodustumise, et toetada veresoonte normaalset funktsioneerimist, koostises olev foolhape tagab normaalse vereloome.

Tagasisidet toote kohta veel ei ole Jätke esimene tagasiside täites vormi paremal Jagage oma arvamust toote kohta Jätke tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Nimi
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles
Saada veel tagasiside

Jätke tagasiside toote kohta

Teie tagasiside
Имя
E-post
Jūsu atsauksmi
Paldies par jūsu atsauksmi!!
Lähiajal vaatab meie töötaja selle üle ja paneb veebilehele üles!
Saada veel tagasiside
* Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 250 mg EPA-t ja DHA-d.
** Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 2 g EPA-t ja DHA-d.
*** Positiivset mõju on võimalik saavutada tarbides igapäevaselt 3 g EPA-t ja DHA-d.

1 Bai et al (2009). Am J Clin Nutr, 89(1), 77-84; Fayh et al (2013). European journal of nutrition, 52(3), 975-983; Miller AL. (2006). Alternative Medicine Review, 11(1), 23 - 29; Oka et al (2005). Vascular Medicine, 10, 265 - 274; Rytlewskiet al (2005). European Journal of Clinical Investigation, 35, 32 - 37; Smith et al (2006). J Thorac Cardiovasc Surg, 132(1), 58 - 65.